m

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

SPORTOWE MIKOŁAJKI W BĄKOWICACH

 

Mikołajkowymi turniejami zakończył się sezon piłkarski w UKS-ie Bzyk Bąkowice. Dla kategorii wiekowej Orlik (III-IV kl.) halowy turniej odbył się 5 grudnia w Świerczowie, gdzie przybyło 6 drużyn: 3 drużyny z NKS-u Namysłów, MKS Wołczyn, Agroplon Głuszyna i UKS Bzyk Bąkowice. System rozgrywek przewidywał mecze grupowe i finałowe, ale nie kolejność była tu najważniejsza, a dobra zabawa i atrakcje mikołajkowe. Oprócz emocji sportowych, wszyscy uczestnicy mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców gospodarzy. Dzieci uczestniczyły także w konkursie żonglerki, gdzie czterech zwycięzców otrzymało piłki ufundowane przez Krzysztofa Żołnowskiego – firma Sport Time. Na koniec zawodów wszystkie dzieci otrzymały okolicznościowe złote medale ufundowane przez ks. Andrzeja Jaremko oraz słodki upominek zakupiony przez Urząd Gminy w Świerczowie. W imieniu dzieci dziękujemy rodzicom, którzy bardzo aktywnie zaangażowali się w organizację imprezy. Dziękujemy wolontariuszom: Pani Renacie Boduch, Pani Marioli Piwowarczyk, Panu Mirosławowi Groblicy. Dziękujemy fundatorom nagród: Ks. Andrzejowi Jaremko, Panu Krzysztofowi Żołnowskiemu oraz Panu Wójtowi Andrzejowi Gosławskiemu. Zapraszamy do współpracy przy kolejnej imprezie.

Żaki (I-II kl.) swój turniej mikołajkowy miały 6 grudnia na hali LO w Namysłowie. Tu udział brało aż 8 zespołów: 6 z NKS-u Namysłów, Swornica Czarnowąsy i UKS Bzyk Bąkowice. Podobnie jak w Świerczowie, obok sportowych emocji był słodki poczęstunek oraz pojawiły się prezenty – mikołajkowe paczki. Ufundowane one zostały przez władze Namysłowa i Akademię Czerwono-Czarnych, dla wszystkich dzieci. Dziękujemy rodzicom za udział w organizacji transportu.

  Andrzej Piwowarczyk

wstecz